דף הבית » שירותינו

הלוואות לעסקים

רוב היזמים ובעלי העסקים בתחומים עסקיים שונים, מוצאים את עצמם בפני קשיים בנזילות הכספית, אלה קשיים שעלולים למנוע מיזמים להקים את עסקיהם החדשים או להרחיב את עסקיהם הקיימים.

ישנן קרנות רבות אשר משתתפות במימון הלוואות ליזמים חדשים ולחברות קטנות ובינונית. קרנות אלה הוקמו במיוחד כדי לעודד פעילויות יזמים מתחילים ועסקים קטנים ובינוניים בישראל. הם מציעים ליזמים ובעלי העסקים הלוואות בתנאים קלים ביותר (בהשוואה לבנקים או חברות אשראי), הלוואות מסחריות אלה מאפשרות ליזמים ובעלי העסקים להוציא את תכניות העבודה לפועל, בין אם זה עסק חדש או עסק קיים ששואף להתפתח או למען כל מטרה אחרת.

מובאדרה - מרכז פיתוח עסקים, הוא המרכז המוביל במגזר הפיננסי והעסקי בתחום קבלת הלוואת ליזמים מתחילים ולבעלי חברות קטנות ובינוניות.

לצוות היועצים ניסיון מקצועי וכלים שמאפשרים לנו להשיג הלוואות בתנאים קלים ונוחים דרך קרנות מימון שונות.

מובאדרה – מרכז פיתוח עסקים, מלווה יזמים בתחילת דרכם ובעלי עסקים בכל הצעדים המתבקשים לשם קבלת ההלוואה הנדרשת, יועצי המרכז מתמחים בניתוח צרכי הלקוחות והתאמת הקרן הרלוונטית ביותר לצרכים שלהם.

מובאדרה עובד מול מגוון קרנות מימון עסקים אשר מציעות הלוואות ליזמים וחברות קטנות ובינוניות בתנאים קלים ונוחים מאוד, במיוחד מול אחת הקרנות הבולטות בתחום זה: קרן ערבות המדינה - קרן אשר נוסדה כדי לסייע ליזמים ולחברות קטנות ובינוניות. הקרן מציעה הלוואות: 1. למטרת השקעה, 2. למטרת הון חוזר. הקרן מציעה הלוואות אלה בתנאים קלים ונוחים ומציעה ליזמים ולבעלי העסקים עד 85% מסכום הערבויות למען קבלת הלוואות מהבנקים.

על כן, אם את\ה יזם\ית שחולם\ת להקים עסק חדש, או אם את\ה בעל\ת עסק קיים שברצונך לפתח אותו וישנו צורך למימון כדי להוציא את תכניתך הכלכלית לפועל, את\ה מוזמן\ת ליצור קשר עם המרכז לפיתוח עסקים. צוות היועצים שלנו יפעל כדי לייעץ לכם וללוות אותכם לאורך כל הדרך, עד לקבלת המימון הדרוש.

 

קרן פועלים לעסקים המנוהלת בשותפות בין בנק הפועלים לכלל חברה לביטוח אשר התחילה את פעילותה בחודש מרץ 2016, במטרה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים שמחזור הכנסותיהם השנתיות הינו עד 25 מיליון ש"ח. במסגרת הקרן קיימים שלושה מסלולים: השקעה- הרחבת...
הלוואות
רוב היזמים ובעלי העסקים בתחומים עסקיים שונים, מוצאים את עצמם בפני קשיים בנזילות הכספית, אלה קשיים שעלולים למנוע מיזמים להקים את עסקיהם החדשים או להרחיב את עסקיהם הקיימים. ישנן קרנות רבות אשר משתתפות במימון הלוואות ליזמים חדשים ולחברות קטנות...
הלוואות בערבות המדינה
הלוואה מקרן זו היא קרן ממשלתית שהוקמה במטרה לסייע ליזמים וחברות קטנות ובינוניות בכל המגזרים הכלכליים, למען הקמת או הרחבת עסקיהם. הקרן מציעה הלוואות:1. למטרת השקעה, 2. למטרת הון חוזר. הקרן עובדת באמצעות  בנק מרכנתיל، בנק לאומי، בנק...