דף הבית » שירותינו

ייעוץ משכנתאות


משכנתא לרכישת דירה ראשונה:

אחת ההחלטות הפיננסיות הגדולות שתיאלץ לקחת בחייך הינה רכישת בית משפחה, רכישת בית היום מלווה בלקיחת משכנתא מאחד הבנקים למשכנתאות. המשכנתא הינה הלוואה שמתאפיינת בעיקר בשעבוד הנכס לבנק ובפריסת התשלומים לתקופה ארוכה יחסית להלוואה רגילה. הבנקים והגופים הפיננסיים השונים אשר מציעים משכנתא ללקוחותיהם, מציעים עשרות מסלולים משכנתא, שלכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו.
אנו בטוחים ששמעת מבן משפחה, או מחבר שלקח משכנתא לפני מספר שנים טובות, וכשבדק את יתרת המשכנתא היום, שהיתרה לא ירדה כפי שתכנן וחשב, או שההחזר החודשי מעיק עליו, לאחר לידת התינוק הראשון והתרחבות המשפחה. בחירת מסלול משכנתא שאינו מתאים לך או לצרכיך יכול להוביל להפתעות "לא נעימות" בעוד מספר שנים.
בד"כ המשכנתא שנוטלים מהבנק בנויה ממספר הלוואות, שכל אחת מהם במסלול משכנתא שונה, הרכב המסלולים של המשכנתאות נקרא תמהיל משכנתאות. מובאדרה- הינו מרכז המעסיק יועצי משכנתאות מנוסים היכולים לבנות עבורך תמהיל משכנתא שעומד בדרישות ובצרכים שלך, מתוך מטרה שהמשכנתא תאפשר לך להגשים את יעדיך הפיננסיים ושתשרת אותך ואת צרכיך לכל אורך חיי המשכנתא.
השאר את פרטיך היום לצורך קביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא כל עלות.

מחזור משכנתא :

במסגרת עבודתנו עם לקוחות שלקחו משכנתאות לפני מספר שנים, ראינו שמרבית הלקוחות מקבלים את מה שהבנק מציע להם, ללא בדיקה האם המשכנתא שהוצעה להם מתאימה לצרכיהם או לאורח החיים שלהם, מה שהוביל חלק מלקוחות אלו להגיע לקשיים בעמידה בתשלומי המשכנתא, או במקרים "טובים יותר", להרגיש שהם עומדים במקום ושיתרת המשכנתא אינה יורדת במידה מספקת או כפי שציפו.
יועצי המשכנתאות במרכז מובאדרה מסוגלים לבדוק את מצב המשכנתא הקיימת שלך, ואם יש אפשרות למחזר את המשכנתא לתנאים טובים יותר שיחסכו לך עשרות אלפי שקלים (ובמקרים מסוימים יותר מזה), תוך שמירה על החזר חודשי המתאים לך וליכולות שלך.
השאר את פרטיך היום לצורך קביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא כל עלות.